Společnost DENSO Manufacturing Czech s.r.o. – přední evropský výrobce klimatizačních jednotek do automobilů, se nedávno zabývala modernizací svých skladových prostor. Pro tento projekt bylo vypsáno výběrové řízení, kterého se zúčastnila i naše společnost BITO skladovací technika CZ s.r.o., a úspěšně.

Požadavkem bylo navrhnout a válečkové dráhy s plnými válci. V první etapě se jednalo o instalaci válečkových drah pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem z obou stran.

  

Změna skladovacích a vychystávacích procesů ve skladech DENSO Manufacturing Czech s.r.o. o elektrické ručně vedené vozíky si vyžádala úpravu tohoto projektu. Ve druhé etapě jsme tedy použili speciální žluté profily, které umožňují manipulaci s paletami pomocí elektricky ručně vedeného vozíku. Dalším požadavkem bylo zvýšení spádu, které jsme zajistili pomocí výškově odstupňovaných profilů.

Plnohodnotná výroba skladovací techniky v naší výrobě v Německu umožňuje individuální přístup k naším zákazníkům a výrobu na míru. Díky tomu můžeme splnit prakticky veškeré speciální a netradiční požadavky našich zákazníků. Celá zakázka pro DENSO Manufacturing Czech s.r.o. byla z naší strany realizována na míru, což bylo, vedle vysoké kvality provedení a jednoduché manipulace, dalším důvodem, proč si zákazník vybral právě nás.