Společnost DENSO Manufacturing Czech s.r.o. – přední evropský výrobce klimatizačních jednotek do automobilů, se nedávno zabývala modernizací svých skladových prostor. Pro tento projekt bylo vypsáno výběrové řízení, kterého se zúčastnila i naše společnost BITO skladovací technika CZ s.r.o., a úspěšně.

 Hlavním požadavkem bylo najít kvalitnějšího dodavatele s jednoduchou přenastavitelností regálů.  Úkolem bylo navrhnout, vyrobit a namontovat 3 řady spádových regálů včetně podélných nájezdových ochran zabraňujících najetí vozíku s přívěsem do regálů. Svodidla lemující čela regálů byly vyrobeny ve speciálních rozměrech, aby došlo k zakrytí polic.

 

Naše společnosti BITO skladovací technika CZ s.r.o. je výrobcem jak statických, tak i dynamických částí regálů. Díky tomu můžeme splnit prakticky veškeré speciální a netradiční požadavky našich zákazníků. Celá zakázka pro DENSO Manufacturing Czech s.r.o. byla z naší strany realizována na míru, což bylo, vedle vysoké kvality provedení a jednoduchého přenastavení, dalším důvodem, proč si zákazník vybral právě nás.